Dźwigi hydrauliczne

Zasada działania dźwigu z napędem hydraulicznym jest prosta. Kabina przemieszcza się w górę dzięki siłownikowi wprawianemu w ruch przez płyn roboczy tłoczony pod ciśnieniem. Ruch kabiny w dół odbywa się z wykorzystaniem siły ciężkości, bez poboru energii elektrycznej przez silnik, a płyn wraca ponownie do zbiornika. Nad precyzyjnym przemieszczaniem się kabiny w obu kierunkach czuwa elektronicznie sterowany zespół zaworów.

Po co montować dźwigi hydrauliczne?

Szyby dźwigów hydraulicznych charakteryzują się niezwykle małymi wymiarami w stosunku do kabiny, lekką konstrukcją ścian, gdyż siły koncentrują się głównie na dnie szybu i nie wymagają dylatacji. Umożliwia to optymalne wykorzystanie przestrzeni i zwiększenie powierzchni użytkowej / mieszkalnej w budynku. Umieszczenie zespołu napędowego poza szybem wpływa na wyjątkowo niski poziom hałasu i dlatego dźwigi hydrauliczne szczególnie polecane są w budynkach mieszkalnych. Ponadto dźwigi hydrauliczne słyną z dużej trwałości (20 i więcej lat), gdyż posiadają nieskomplikowana budowę i mała liczbę części - w tym części ruchomych. Z tego względu koszty eksploatacji są rekordowo niskie.

Dźwigi hydrauliczne - zestawienie

Dźwig osobowy jest dźwigiem z napędem hydraulicnzym o udźwigu 1000kg. Dźwig hydrauliczny najczęściej instalowany jest w budynkach użyteczności publicznej, punktach handlowych oraz budynkach mieszkalnych. Po wyposażeniu kabiny m.in. w odboje i stalowe progi służy do przewozu towaru w magazynach, hurtowniach i większych sklepach, czyniąc z niego uniwersalne urządzenia towarowo-osobowe. Zalecane jest aby dźwig hydrauliczny instalowany był w budynkach gdzie jest nie więcej niż 4 przystanki.

----------X------------X----------X-------------

Marek - widny osobowe

Marek to fachowiec jakich mało. Załatwi każdą sprawę, również jeśli chodzi o windy. Nie ma mu równych przy podnoszeniu dźwigów osobowyh, które są bardzo pomocne w ciężkich tematach. Nie wierzysz to sprawdź jakie dźwigi osobowe już zrobił. Będziesz w szoku.

Anna - dźwigi osobowe

Nasza Ania to kobieta pełna gracji. Lecz jeśli chodzi o przygotowanie zamówienia na dźwigi osobowe - nie będzie łatwo ją przebić. Ma we krwi przygotowanie wind osobowych i platform dla osób niepełnosprawnych. Dlatego warto słuchać jej rad. Zawsze ona wygrywa i zamówienie nie ma szans.

Co robimy?

Nasza firma robi różnego rodzaju widny towarowe. Naszą specjalnością są dźwigi towarowe na specjalne zamówienie, które podniosą praktycznie wszystko i wszędzie. Niezależnie od wagi nasze platformy dla osób niepełnosprawnych zamontujemy w każdym miejscu i czasie. Możesz się śmiać lecz dźwigi samochodowe podniosą nawet duży samochód osobowy. To wszystko zależy od tego jakie windy towarowe od nas zamówisz. Oferujemy małe i duże rozwiązania dla firm i osób prywatnych. W naszej ofercie bogata gama kolorów i wzorów dla każdej windy towarowej czy dźwigu hydraulicznego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia detali na tema oferowanych platform dla osób niepełnosprawnych.

----------X------------X----------X-------------