Platformy dla osób niepełnosprawnych

Platforma schodowa to doskonałe rozwiązanie by udostępnić schody proste do transportu osób na wózkach. Elegancko wykonana z kompaktową budową, wyróżnia się wysoką kulturą pracy i zajmuje minimalną przestrzeń. Dzięki możliwości dowolnej modyfikacji konstrukcji platformy dla osób niepełnosprawnych przyschodowe można dostosować do każdego otoczenia. Sprytna mechanika urządzeń pomaga w ich łatwym, bezpiecznym i samodzielnym używaniu przez osoby niepełnosprawne.

Po co montować platformy dla osób niepełnosprawnych?

Z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych, przygotowaliśmy windy dla niepełnosprawnych, a także platformy schodowe dla niepełnosprawnych - zarówno tych, którzy poruszają się na wózkach, jak i z innymi problemami natury motorycznej. Rozwiązania technologiczne, które zostały w nich zastosowane sprawiają, że sprawdzą się one zarówno w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej – np. hotelach, sklepach, urzędach i innych. Najwyższa jakość konstrukcji, prostota obsługi oraz bezpieczeństwo to cechy, jakimi wyróżniają się oferowane przez nas podnośniki dla niepełnosprawnych.

Platformy dla osób niepełnosprawnych - zestawienie

Oferujemy dźwigi platformowe ( podnośniki platformowe) pionowe o wysokości podnoszenia od 80 cm do 15 m (5 kondygnacji) oraz platformy schodowe ukośne. Od roku 2001 do końca roku 2015 zamontowaliśmy w Polsce 216 sztuk dźwigów dla niepełnosprawnych różnych typów. Oferujemy nasze dźwigi na terenie całego kraju a dzięki umowom o współpracy z regionalnymi zakładami dźwigowymi jesteśmy w stanie zaoferować serwis naszych dźwigów łącznie z całodobowym pogotowiem dźwigowym.

----------X------------X----------X-------------

Marek - widny osobowe

Marek to fachowiec jakich mało. Załatwi każdą sprawę, również jeśli chodzi o windy. Nie ma mu równych przy podnoszeniu dźwigów osobowyh, które są bardzo pomocne w ciężkich tematach. Nie wierzysz to sprawdź jakie dźwigi osobowe już zrobił. Będziesz w szoku.

Anna - dźwigi osobowe

Nasza Ania to kobieta pełna gracji. Lecz jeśli chodzi o przygotowanie zamówienia na dźwigi osobowe - nie będzie łatwo ją przebić. Ma we krwi przygotowanie wind osobowych i platform dla osób niepełnosprawnych. Dlatego warto słuchać jej rad. Zawsze ona wygrywa i zamówienie nie ma szans.

Co robimy?

Nasza firma robi różnego rodzaju widny towarowe. Naszą specjalnością są dźwigi towarowe na specjalne zamówienie, które podniosą praktycznie wszystko i wszędzie. Niezależnie od wagi nasze platformy dla osób niepełnosprawnych zamontujemy w każdym miejscu i czasie. Możesz się śmiać lecz dźwigi samochodowe podniosą nawet duży samochód osobowy. To wszystko zależy od tego jakie windy towarowe od nas zamówisz. Oferujemy małe i duże rozwiązania dla firm i osób prywatnych. W naszej ofercie bogata gama kolorów i wzorów dla każdej windy towarowej czy dźwigu hydraulicznego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia detali na tema oferowanych platform dla osób niepełnosprawnych.

----------X------------X----------X-------------