Dźwigi osobowe

Dźwigi osobowe, windy osobowe to urządzenia służące do przewożenia osób. Główny parametr charakteryzujący tego typu dźwigi to udźwig w kg, który jest ściśle powiązany z powierzchnią kabiny i ilością osób. Np. udźwig 630kg to liczba maksymalnie 8 osób ograniczona przez powierzchnię kabiny równą 1,54 m2 (zazwyczaj 1,1 x 1,4 m). W dźwigach osobowych udźwig nominalny jest równy udźwigowi obliczeniowemu wynikającemu z obciążenia kabiny maksymalną ilością osób. Więcej informacji można znaleźć w normach PN-EN 81-1 i PN-EN 81-2.

Windy osobowe

Oferowane przez nas dźwigi osobowe to urządzenia funkcjonalne, które dzięki swoim parametrom mogą stać się nieodłącznym elementem każdego budynku. Nasz asortyment zawiera różne rodzaje dźwigów, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy szeroki wybór usług oraz profesjonalne doradztwo. W zależności od potrzeb umożliwiamy adaptację urządzeń do warunków użytkowania. Istnieje możliwość dopasowania powierzchni oraz wymiarów i kształtu kabiny, wykończenia i wystroju, rodzaju sterowania windą oraz rodzaju napędu. Oferujemy różne rodzaje szybów windowych – murowane, stalowe i aluminiowe. Jesteśmy w stanie regulować ładowność i nośność kabiny odpowiednio do zapotrzebowania klienta. Windy osobowe to standard wyposażenia nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz. Nasza firma świadczy fachowe usługi związane z montażem profesjonalnych i niezawodnych urządzeń.

Dźwigi osobowe czy windy - zestawienie

Poza kompleksowymi rozwiązaniami oferta firmy obejmuje także komponenty dźwigów: m.in. aparatury sterowe, kabiny, ramy kabinowe, ramy przeciwwagi, wsporniki - wszystko czego potrzebują windy i dźwigi. Zakład produkcyjny z zespołem konstruktorów umożliwia kontrolę nad całym procesem wytwarzania i zapewnia najwyższą jakość przy zachowaniu korzystnej ceny.

----------X------------X----------X-------------

Marek - widny osobowe

Marek to fachowiec jakich mało. Załatwi każdą sprawę, również jeśli chodzi o windy. Nie ma mu równych przy podnoszeniu dźwigów osobowyh, które są bardzo pomocne w ciężkich tematach. Nie wierzysz to sprawdź jakie dźwigi osobowe już zrobił. Będziesz w szoku.

Anna - dźwigi osobowe

Nasza Ania to kobieta pełna gracji. Lecz jeśli chodzi o przygotowanie zamówienia na dźwigi osobowe - nie będzie łatwo ją przebić. Ma we krwi przygotowanie wind osobowych i platform dla osób niepełnosprawnych. Dlatego warto słuchać jej rad. Zawsze ona wygrywa i zamówienie nie ma szans.

Co robimy?

Nasza firma robi różnego rodzaju widny towarowe. Naszą specjalnością są dźwigi towarowe na specjalne zamówienie, które podniosą praktycznie wszystko i wszędzie. Niezależnie od wagi nasze platformy dla osób niepełnosprawnych zamontujemy w każdym miejscu i czasie. Możesz się śmiać lecz dźwigi samochodowe podniosą nawet duży samochód osobowy. To wszystko zależy od tego jakie windy towarowe od nas zamówisz. Oferujemy małe i duże rozwiązania dla firm i osób prywatnych. W naszej ofercie bogata gama kolorów i wzorów dla każdej windy towarowej czy dźwigu hydraulicznego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia detali na tema oferowanych platform dla osób niepełnosprawnych.

----------X------------X----------X-------------